Moje ulubione gry video cz.1


Witajcie,

bardzo lubię gry video. Podoba mi się w nich wszystko, od historii, scenariusza, postaci po proces produkcji, kreatywność twórców, rynek jak i społeczność fanów. Fajnie byłoby kiedyś pracować przy tworzeniu gry :). Mam kilka ulubionych tytułów, którymi chciałabym się dziś w Wami podzielić. A Wy gracie? Jakie gry lubicie najbardziej?

Poniżej kilka tytułów, których jeżeli jeszcze nie znacie, to polecam :)

Pierwsza pozycja to Ecco The Dolphin, najlepsza dla wszystkich fanów delfinków :). Misją jest uratowania świata. Nasz mały przyjaciel przemierza ocean, walczy z rekinami a im głębiej płynie Ecco tym mroczniejsze miejsca odkrywa. Prosta historia pozwala na chwilę zanurzyć się w przepastnych wodach oceanu. Świetna muzyka, kolory i klimat. Wyszło kilka części więc możecie wybrać między wersją 2D i 3D.Animal Crossing (2001 - Nintendo Game Cube) była dla mnie zaskoczeniem. Gra jest pełna humoru, kolorów i sympatycznych postaci zwierzaków mówiących przezabawnym głosem. Nasza postać przeprowadza się do nowej miejscowości, gdzie wchodzi w społeczność wykonując zlecone prace i zadania aby zarobić na różne przyjemności. Gra jest nazywana 'symulatorem społeczności' bo opiera się na budowaniu relacji. Posiada też wbudowany zegar dzięki czemu gramy w czasie rzeczywistym. Ostatnio jak się zalogowałam przywitał mnie komunikat, że zniknęłam na rok i wszyscy się martwili! słodkie :D była to bardzo popularna gra sieciowa.


Jet Set Radio to powiew lat '90. Jeżeli uwielbiasz rolki i masz w sobie coś z buntownika to obowiązkowa pozycja dla Ciebie :) W grze wcielamy się w członka rolkowego gangu The GGs, który walczy o wpływy w Tokyo-to z innymi gangami i policją. Uzbrojeni w spray'e i wyśmienite skoki, grindy i skitche zdobywają miasto znacząc je swoim graffiti. Na ścieżce dźwiękowej pojawiły się utwory takich sław jak Jurassic 5, Mix Master Mike czy Rob Zombie. Dzięki swojej komiksowej stylistyce nie zastarzała się tak bardzo.Czwartą grą, którą bardzo Wam polecam jest Pikmin 2. Wcielamy się w postać sympatycznego Captaina Olimara i jego współpracownika Louie'go, którzy dzięki Pikminom zbierają skarby z ich planety a są to.. kapsle od butelek :) wszystko aby spłacić długi niefrasobliwego szefa firmy. To gra strategiczna i logiczna, kolorowa i pełna sympatycznych cebulek, nasionek czy istotek. Świetny tytuł i zabawa dla całej rodziny. 
0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Napisz :)

heyladiesblog[at]gmail.com

Twitter Updates

Meet The Author

:)